Obsluha CNC - až 45.000,- Kč/měs. hrubého + diety + ubytování WAH760

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
20. 10. 2024

Pro společnost nabízející technologické služby a zakázková technologie na klíč, vyrábějící rotační i nerotační dílce a konstrukce speciálních výrobních pomůcek hledáme obsluhu CNC strojů i na zaučení! Pokud máte zájem, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • výroba dílců pro průmysl

  • obsluha konvenčních, NC a CNC obráběcích strojů

  • možnost zaučení na malosériových až sériových výrobcích

Požadujeme

  • výuční list nebo maturita v oboru

  • čtení technických výkresů

  • dovednost měřit zhotovené rozměry

  • schopnost domluvit se česky

  • praxe v oboru obrábění na CNC strojích vítána

  • vítání jsou muži i ženy, důležitá je flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení

  • schopnost učit se novým technologiím

Nabízíme

  • měsíční čistá mzda až 44.000,- Kč, včetně diet a prémií

  • hrubá hodinová sazba 180 Kč/hod.

  • prémie až 40 %

  • příplatek za noční 20 Kč/hod.

  • příplatek za přesčas 25 % průměru

  • možnost týdenních záloh

  • možnost zajištění ubytování s příspěvkem 5.000,- Kč/měs.

  • příspěvek na dojíždění

  • možnost přesčasů

  • pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr

  • možnost kariérního růstu

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a pište nebo rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810

Místo výkonu práce okr. Jičín