NÁKUPČÍ POTRAVIN (M/Ž)

Jméno/Firma
JISTU recruitment s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
20. 10. 2024

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem potravin zcelého světa hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Nákupčí potravin.

 Náplň práce:

  • Hledání nových a udržování kontaktů se zahraničnímidodavateli

  • Jednání s dodavateli o cenách, slevách, dodacích podmínkách a platebních podmínkách

  • Plánování nákupů a koordinace s týmem, který zajišťuje distribuci nebo skladování

  • Sledování kvality dodávaného zboží, řešení reklamací

  • Vytváření objednávek a zajišťování logistiky

 Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání

  • Praxe 1 rok na obdobné pozici

  • Znalost anglického jazyku na vysoké úrovni

  • Spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti

 Nabízíme:

  • Práce na HPP

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Příspěvek na stravování

  • Notebook, mobilní telefon

  • 20 dnů dovolené

  • Místo výkonu práce na Praze 6

S námi projdete pouze telefonickým pohovorem, další jednání a smluvní vztah je pouze v kompetenci Vás a přímého zaměstnavatele!