Vedoucí Účetní S Angličtinou (80. - 100.000 Kč)

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Hustopeče
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
20. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jste vytrvalí, rádi pracujete v dobře organizovaném systému a pořádek je pro Vás samozřejmostí? Máte zkušenosti jako hlavní účetní v prostředí výrobní společnosti? Angličtina Vám nedělá žádné potíže a zvládáte plynulou komunikaci?

Hledáme přeborníka, jste to Vy?

Náplň práce:

* Aktivní komunikace se zákazníky, externími partnery a interními odděleními
* Hlavní role v podpoře zaměstnanců a zákazníků ve finančních záležitostech
* Příprava měsíčních a ročních uzávěrek a finančních reportů
* Spolupráce s orgány státní správy
* Správa finančních účtů a zodpovědnost za jejich správný stav
* Vedení účetní a mzdové agendy v souladu s aktuální legislativou
* Vypracování statistik, aktualizace dat a podkladů pro auditorské kontroly
* Zajišťování správné kontroly a následné evidence účetních a mzdových záznamů

Co od Vás očekáváme:

* Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
* Prokazatelná praxe na podobné pozici
* AJ - pokročilá úroveň
* Výborná práce s PC - hlavně MS Office, systémy SAP/HELIOS/apod....

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní volna
* 3 dny zdravotního volna (Sickdays)
* Benefitní karta
* Dotované stravování
* Finanční příspěvek na stěhování
* Finanční příspěvek na dopravu
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost částečné práce z domova (Homeoffice)
* Odpovídající platové ohodnocení
* Roční bonusy
* Společenské firemní akce
* Školení a vzdělávací kurzy

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí