Vedoucí Interní Logistiky-Auto-Moto-Od 70.000Czk + Další Benefity

Jméno/Firma
Jitka Poláková
Pracoviště
Poděbrady
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
20. 10. 2024

O pozici

O nás

V současné době hledám vhodného kandidáta, akční osobnost s velmi dobrou znalostí problematiky skladového hospodářství v rámci výrobní či auto-moto společnosti, který bude zvyklý pracovat hlavně v terénu, ne z kanceláře, převážně se pohybujete venku a ve skladech na pozici:

VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY/SKLADŮ - AUTO-MOTO - OD 70.000CZK + DALŠÍ VÝHODY

Jedná se o specializovanou pozici v jednosměnném provozu.

Tato pozice je ideální pro akční osobnost, která má ráda výzvy a dokáže si poradit s náročnou logistikou. Přidejte se k našemu týmu a podílejte se na zajímavých projektech s dlouhodobým dopadem.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za interní logistiku v rámci automotive výroby

  • Koordinace skladové logistiky a optimalizace skladových procesů

  • Aktivní řízení logistických operací, převážně v terénu, mimo kancelář

  • Vedení týmu pracovníků a zajištění jejich školení a rozvoje

  • Spolupráce s výrobními a jinými odděleními společnosti

  • Zajištění efektivního toku materiálů a hotových výrobků

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti v oblasti interní logistiky, auto-moto nebo výrobní provoz ve skladech

  • Odolnost vůči stresu, schopnost řešit problémy a být stále v pohybu

  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni B1/B2

  • Schopnost efektivní komunikace a vedení týmu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dynamickou práci ve stabilní společnosti

  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

  • Platové ohodnocení dle zkušeností a odbornosti

  • Přátelské pracovní prostředí

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště