Sales Specialist - Praha

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
20. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte již nějaké zkušenosti s obchodem? Chtěli byste se rozvíjet v prodejních dovednostech, komunikaci a být součástí něčeho velkého?

Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis v anglickém jazyce.

Pro rostoucí společnost Too Good To Go bojující proti plýtvání jídla hledáme nové posily do pražského týmu na pozici:

SALES SPECIALIST - PRAHA

O firmě:

Too Good To Go je dánská společnost založená v roce 2016, která bojuje proti plýtvání potravinami. Platformu jsme spustili v červnu 2024 a rychle se rozrůstáme v Praze a Brně. Působíme v 19 zemích, máme přes 100 milionů uživatelů a spolupracujeme s více než 170 tisíci podniky. Jsme certifikovaná B-Corp společnost.

Náplň práce:

* Aktivní oslovování potenciálních partnerů prostřednictvím telefonátů, e-mailů a osobních schůzek.
* Představování výhod platformy Too Good To Go místním restauracím, kavárnám a pekárnám.
* Budování dlouhodobých obchodních vztahů s partnery.
* Vytváření nadšení pro Too Good To Go mezi místními podniky.
* Spolupráce v rámci týmu, sdílení zkušeností a osvědčených postupů.
* Být součástí rozvoje a úspěšné expanze Too Good To Go na českém trhu.

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání (maturita výhodou)
* Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
* Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
* Proaktivnost a samostatnost
* Komunikační schopnosti
* Týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zajímavou fixní mzdu s pravidelnými neomezenými bonusy
* Flexibilní pracovní dobu (hybridní pracovní model)
* 25 dní dovolené + 5 sick days
* 1 den volna k dobrovolnickým účelům
* 4 týdny navíc k rodičovské dovolené
* Firemní neomezenou SIM kartu (i k osobním účelům)
* Firemní iPhone a MacBook (dle preferencí i Android)
* Vybavenou kancelář na Národní třídě s přístupem 24/7, posilovnou a střešní terasou
* Občerstvení na pracovišti každý den
* Měsíční kupon na nákup Dobrovaků
* Příspěvek na elektřinu a internet
* Příspěvek na dopravu

* Místo výkonu práce: Praha

* Forma spolupráce: Práce na hlavní pracovní poměr
* Datum nástupu: IHNED/dle domluvy

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti