Optik/Optička v Optice Alexa

Jméno/Firma
CLR OPTIK s.r.o.
Pracoviště
Riegrova 396/13, Olomouc
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
20. 10. 2024

O pozici

O nás

Optika Alexa patří mezi nejlepší optiky v Olomouci. Jsme rodinná optika s tradicí a máme jasnou vizi o tom, jaké služby našim zákazníkům chceme poskytovat. Základem našeho úspěchu jsou spokojení zaměstnanci, kteří pracují v souladu s našimi hodnotami. Do našeho týmu hledáme pozitivně nalazenou kolegyni, která bude spolu s námi pečovat o naše zákazníky. Nemáte optické vzdělání? Nevadí, do všeho vás rádi  zasvětíme.

Co nabízíme:

Atraktivní platové podmínky

Příjemné pracovní prostředí v moderní optice v centru Olomouce

Přátelský tým kolegů a lidský přístup ze strany zaměstnavatele

Co od Vás očekáváme:

  • Pozitivní postoj k práci
  • Komunikativní a přátelský přístup k zákazníkům
  • Cit pro módu
  • Zájem učit se něco nového
  • Optické nebo zdravotnické vzdělání výhodou

Náplň práce:

  • Poskytování odborného poradenství při výběru brýlí a čoček
  • Zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu
  • Administrativa spojena se zakázkou