Skvělá práce v HR i BEZ PRAXE

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
20. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Hledáš práci v oblasti lidských zdrojů?, ale nemáš PRAX? , nebo jsi dosud pracoval/pracovala v jiné oblasti a chceš změnit pozici ?

V INDEX NOSLUŠ praxi nepotřebuješ, všechno tě naučíme!

Tak neváhej a nastartuj svou kariéru v oblasti HR a staň se členem týmu INDEX NOSLUŠ:

Pro naši pobočku v Praze, hledáme kolegyni/kolegu , jejíž pracovní náplní bude:

  • kontaktování potencionálních uchazečů o pracovní pozice,
  • nábor a výběr zaměstnanců ,
  • zabezpečování administrativy spojené s obsazováním zakázek.

Nabízíme:

  • práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
  • profesní růst a rozvoj
  • důkladné zaškolení
  • odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
  • velmi přátelské prostředí
  • mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenkový paušál, až 6 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího)

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
  • příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost