Kontrolor OTK (oddělení technické kontroly)

Jméno/Firma
Wicke CZ, s.r.o.
Pracoviště
Slušovice
Vytvořeno
20. 10. 2024

O pozici

Požadujeme:

* SŠ technického zaměření

* znalost práce s měřícími přístroji

* orientaci a čtení ve výkresové dokumentaci výrobku

* organizační a komunikační schopnosti

* praxe s OTK (oddělení technické kontroly) výhodou

* disponovat vlastnostmi jako je preciznost, pečlivost

* umět se samostatně rozhodovat

* ochotu pracovat v 2směnném provozu

Náplň práce:

* kontrola kvality výrobků a komponentů - vstupní, mezioperační, výstupní

* práce s měřidly a měřícími přístroji

* práce s technickou dokumentací k výrobku

* vypracování měrových protokolů a protokolů o neshodách

* spolupráce na rozvoji systému řízení kvality

* řešení reklamací a analýz vad

* spolupráce s kolegy z výrobního a obchodního oddělení a řešení problému

Nabízíme:

* perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

* odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu mzdy

* 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny

* 25 dnů dovolené

* VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE

* pravidelná obměna pracovních montérek

* věrnostní odměny za odpracované roky

* dotované teplé nápoje z automatů

* stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny

* příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km (trasa bydliště zaměstnání)

* 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví

* motivační příspěvek za získání nového zaměstnance

* nástup možný ihned případně dle dohody

* pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou