Zdravotní sestra Mladá Boleslav

Jméno/Firma
My Best Care
Pracoviště
Mladá Boleslav
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
20. 10. 2024

O pozici

Pobočka: Mladá Boleslav

3/4 úvazek

Nástup možný: IHNED

Hledáme empatickou a příjemnou zdravotní sestřičku, která bude s radostí pečovat o naše klienty a bude oporou našim lékařům. Specializace instrumentářka výhodou.

NABÍZÍME

  • Práce v novém, moderním prostředí a přátelském kolektivu

  • Zázemí silné a stabilní společnosti

  • Nadstandardní platové ohodnocení

  • Zákroky zdarma pro Vás a Vaše rodinné příslušníky

  • Pravidelné vzdělávání, školení

  • Přátelský kolektiv, který se vzájemně podporuje

  • Příspěvek na stravu, káva a čaj k dispozici na pracovišti

NÁPLŇ PRÁCE

  • Administrativní práce na PC, komunikace s klienty

  • Přijímání plateb od klientů a evidence v pokladně

  • Asistence u zákroků estetické medicíny

  • Obsluha přístrojů - kryolipolýza, aquapeeling, dermapen, lasery

  • Aplikace infuzní terapie

  • Asistence u operačních výkonů v lokální anestezii.

POŽADUJEME

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání, včetně odborné způsobilosti k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu

  • Základní znalost práce s PC (outlook, excel)

  • Zodpovědnost, spolehlivost, empatie a samostatnost

  • Výborné komunikační dovednosti

  • Milé a příjemné vystupování

  • Chuť vzdělávat se a učit se novým věcem

  • Časová flexibilita

  • Proklientský přístup

  • Komunikativní znalost angličtiny výhodou

  • Zkušenosti z oboru estetické medicíny výhodou

Pokud máte o danou pozici zájem pošlete nám prosím strukturovaný životopis na email radka.gezova@mybestcare.cz.