Výkonná asistentka

Jméno/Firma
HG partner, s.r.o.
Pracoviště
Úvaly
Vytvořeno
20. 10. 2024

Hledáme šikovnou a komunikativní novou kolegyni/kolegu na pozici výkonné asistentky/a. Pokud máte rádi administrativu, organizování, jste rádi součástí firemního dění a smysl svojí práce vidíte v podpoře celého týmu, pak Vás to u nás, v HG Partner bude bavit. Základním konceptem společnosti je propojení služeb v oborech vodního hospodářství (hydrotechnika), geotechniky, geologie a hydrogeologie. Firma má zkušenosti od zakázek pro jednotlivce a drobné obce, přes rozsáhlé zakázky pro státní podniky Povodí napříč celou republikou, až po velké projekty v zahraničí.

Náplň práce

  • Office management (chod kanceláře, objednávání kancelářských potřeb, telefonní tarify, e-maily, vyřizování pošty, správa tankovacích karet ad.)

  • Zpracování podkladů pro účetní (zpracování přijatých faktur, vystavování faktur, pokladna, docházka, nemocenské ad.)

  • Správa veřejných zakázek (kontrola a evidence poptávek, zpracování nabídek, kompletace podkladů a celé nabídky)

  • Úkoly zadané vedením společnosti

Předpoklady pozice

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (ideálně obchodní akademie)

  • Zkušenosti v administrativě min. 1 rok (absolventku/a rádi zaučíme)

  • Plynná znalost českého jazyka

  • Organizační a komunikativní dovednosti

  • Aktivní přístup - chuť věci dotáhnout do konce, zodpovědnost a samostatnost

Co nabízíme

  • Práce na plný úvazek a jistota zaměstnání

  • Práce v mladém kolektivu

  • Moderní kanceláře v centru Úval

  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu

  • Dobré platové ohodnocení a růst

  • Mobilní telefon, notebook a teambuldingové aktivity

Rádi si s tebou o pozici promluvíme na pohovoru, přijď si popovídat a podívat se do naší kanceláře. Domluvit se můžeš s naší kolegyní:

Kontakt:

Veronika Krutská

telefon: +420 246 082 015

e-mail: krutska@hgpartner.cz