CNC frézař - měsíční čistá mzda 37.000,- Kč + ubytování zdarma MABE721

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Benešov
Vytvořeno
20. 10. 2024

Máte již zkušenosti s obsluhou frézy? Hledáte práci s možnosti ubytování? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Nabízíme:

  • Čistý měsíční příjem až 37.000,- Kč včetně prémií a diet

  • Práce pouze na dvě směny - ranní a odpolední

  • Denní diety 367,- Kč

  • Prémie na základě plnění zakázky

  • Ubytování zdarma

  • Možnost týdenních záloh

  • Možnost přesčasů

  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr

  • Možnost kariérního růstu

  • Přátelský kolektiv

  • Individuální přístup

Pracovní náplň:

  • Obsluha 3-osé nebo 5-osé frézy - program Heidenhain

  • Obsluha CNC strojů - frézy, soustruhy

  • Práce s měřidly

Požadujeme:

  • SOU technického směru

  • Orientace v technických výkresech

  • Praxe v oboru vítána

  • Znalost práce s měřidly

Chcete se stát tvůrcem špičkových výrobků, které putují po celém světě? Hledáte práci bez nočních směn? Pokud máte zkušenosti na CNC strojích, neváhejte a dejte nám vědět!