PLC PROGRAMÁTOR - BEZ VÝJEZDŮ (až 70.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
20. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Ovládáte PLC programování? Chcete být u zavádění nových výrobních zařízení do provozu? Hledáte novou pracovní příležitost? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět.

Mezinárodní výrobní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici:

PLC PROGRAMÁTOR (až 70.000 Kč)

Náplň práce:

* Specifikace výrobních zařízení, komunikace s dodavateli
* Implementace nových zařízení do výroby
* Tvorba a údržba PLC programu na výrobních linkách
* Řešení aktuálních poruch ve spolupráci s údržbou/IT
* Analýza současného stavu a návrh nových opatření
* Tvorba dokumentace při zavádění nového zařízení do provozu

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
* Elektro vyhláška §6
* Praxe min. 3 roky s PLC programováním
* Praxe z výrobního prostředí
* Orientaci v technické dokumentaci
* Zkušenosti se stavbou nových automatizovaných linek - výhodou
* Komunikativní angličtina

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Bonusy/odměny
* Stravenkový paušál
* MULTISPORT karta
* Příspěvek na penzijní a životní poj.
* Kariérní růst
* Firemní akce

* Možnost nástupu: IHNED
* Lokalita: Brno - sever

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí