Stavbyvedoucí/hl. stavbyvedoucí v developerské společnosti

Jméno/Firma
VALOREM s.r.o.
Pracoviště
U Větrníku 40/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
20. 10. 2024

I přes složitou dobu, a ne zcela ideální situaci ve stavebnictví, jsme výstavbu nezastavili, naopak máme k dispozici řadu projektů v různých fázích výstavby a další k výstavbě připravujeme. Nabízíme tedy skutečně dlouhodobou práci na zajímavých projektech.

Do naší zavedené stavební divize vybíráme kolegu (kolegyni), který by měl na starosti výstavbu rodinných a bytových domů a s tím související níže uvedené činnosti:

Náplň práce:

  • Tvorba harmonogramu výstavby a cash flow
  • Zajištění plynulého chodu staveb, dodržení termínů, rozpočtu a kvality staveb
  • Řízení a organizace stavebně montážních prací
  • Koordinace prací stavebního týmu a subdodavatelů
  • Zodpovědnost za zpracování technického, technologického a organizačního řešení staveb
  • Technická podpora společnosti
  • Návrhy a realizace technických řešení staveb
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, platných stavebních norem, ochrany životního prostředí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru výhodou
  • Zkušenosti a způsobilost v oblasti řízení, koordinace a kompletace pozemních staveb
  • Velmi dobrou znalost práce na PC
  • Schopnost řešit krizové situace
  • Zodpovědnost, pečlivost a důslednost
  • Schopnost samostatné práce
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zázemí dlouhodobě stabilní úspěšné společnosti
  • Nadstandartní odměny při úspěšném dosažení cílů
  • Dlouhodobou spolupráci a neustálý přísun zajímavých projektů
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Zaměstnání na plný úvazek
  • Časová flexibilita
  • Pestrá pracovní náplň
  • Nástup možný ihned