Technik realizace servisního odd. pro středisko TZB divize VZT.

Jméno/Firma
BEST - TECHNICKÁ, s.r.o.
Pracoviště
K vyhlídce 1338/12, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

  • Koordinace a vedení servisních zakázek v oboru vzduchotechniky, chlazení ,topení
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Koordinace prací a subdodávek

Požadavky

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenost v oboru vítána
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování
  • Dobrá znalost práce na PC, Microsoft office (Excel, Word,…), AutoCad
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Nástupní plat 48.000,-Kč
  • Měsíční osobní mzdové ohodnocení k základnímu platu
  • 13.plat
  • Služební automobil i pro osobní účely
  • Notebook , mobilní telefon

Místo výkonu práce: Praha- Modřany

Pro více informací kontaktní osoba: Jiří Kapsa (mob.:724 034 417)

Firma BEST-TECHNICKÁ, s.r.o.,Neradice 2175, 688 01 Uherský Brod

Více na www.besttechnicka.cz