Učitel/ka ČJ pro 2.stupeň ZŠ

Jméno/Firma
Základní škola Letokruh
Pracoviště
Brno
Úvazek
Plný, Zkrácený
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme nadšeného učitele/učitelku českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ!

Připojte se k našemu týmu a pomozte nám formovat budoucnost našich žáků! Pokud máte chuť pracovat s dětmi a vytvářet inspirativní atmosféru, zašlete své CV a motivační dopis na e-mail kancelar@skolaletokruh.cz. Těšíme se na vás!

Náplň práce:

  • Realizace vzdělávacích aktivit a projektů v oblasti českého jazyka

  • Vedení a podpora žáků

  • Vytváření podnětného a respektujícího prostředí

  • Spolupráce s kolegy a rodiči

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru český jazyk  pro druhý stupeň ZŠ

  • Schopnost empaticky přistupovat k dětem a podporovat jejich individualitu

  • Kreativní přístup k výuce a motivace žáků

  • Zkušenosti s výukou ve věkově smíšených třídách jsou výhodou

Nabízíme:

  • Přátelské a inspirující pracovní prostředí

  • Smysluplnou práci s reálným vlivem na budoucnost našich žáků

  • Příležitost inspirovat a motivovat děti k seberozvoji

  • Podporu v profesním rozvoji a možnosti dalšího vzdělávání