Profesionální předseda správy SVJ - Blansko a okolí

Jméno/Firma
ProfiPředseda, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Do týmu společnosti ProfiPředseda, s.r.o., hledáme předsedu SVJ pro oblast Blansko a okolí na pozici:

Profesionální předseda správy SVJ

Co vás čeká v nabízené spolupráci ?

  • hledáme kolegy OSVČ
  • Pravidelná komunikace se správcem nemovitosti, členy SVJ a řešení podnětů a připomínek
  • Řízení chodu společenství v souladu se stanovami SVJ a platnou legislativou
  • Hospodaření společenství, návrhy investic a plánu oprav pro společné částí domu
  • Vedení administrativní agendy statutárního zástupce a evidence smluv SVJ
  • Řízení správce a kontrola jeho činnosti
  • Organizace a řízení schůze shromáždění vlastníků a plnění usnesení ze shromáždění
  • Pravidelná kontrola objektů – jejich funkčnosti a stavu a následné předání úkolů na správce
  • Péče o provozuschopnost stanoveného bytového a nebytového fondu
  • Evidence pohledávek a jejich uplatňování
  • Dohlížení na plnění závazků SVJ vůči třetím stranám
  • Zajišťování dodavatelů služeb
  • Příprava, projednání a uzavírání obchodních smluv
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu, jejich následné využití k realizaci nových obchodů
  • Evidence a zpracování dokumentů

Co bude Vaší odměnou?

  • Flexibilní pracovní doba (100%) - vlastní organizace práce i času
  • Zajímavé finanční ohodnocení každoročně navyšované o inflaci
  • Know-how a zaškolení v oboru

Co bychom rádi, aby uchazeči splňovali za podmínky?

  • Úplné střední vzdělání s maturitou, nebo VŠ vzdělání, doložené dokladem
  • Praxe a všeobecný přehled v oboru správy nemovitostí vítána
  • Organizační schopnosti, Time management a samostatnost
  • Řidičské oprávnění skupiny "B", aktivní řidič
  • Praktická znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Teams, dokumenty v Cloudu)
  • Bezúhonnost, doloženou výpisem z rejstříku trestů
  • Odolnost proti stresu

Výhodou bude:

  • Praxe a všeobecný přehled v oboru správy nemovitostí
  • Zkušenosti s výkonem statutárního orgánu SVJ
  • Obecné technické znalosti bytových domů
  • Především však hledáme spolehlivého, zodpovědného a pečlivého kolegu (kolegyni), důsledného při řešení zadaných podnětů od vlastníků nemovitostí, s proaktivním přístupem a ochotou učit se nové věci.

Místo působnosti – Brno a okolí

Zaujala Vás uvedená pozice?

Podívejte se na stránky www.profipredseda.cz a zjistíte o společnosti ProfiPředseda, s.r.o. řadu zajímavých informací.

Více informací můžeme získat na telefonním čísle +420 606 052 580.

K odpovědi na tuto nabídku, prosím, nezapomeňte přiložit Váš aktuální životopis.