ESG Compliance Officer

Jméno/Firma
CREDITAS Group
Pracoviště
Pobřežní 297/14, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme posilu do stále se rozrůstajícího týmu. Jsme součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na investice do společností působících v oblastech finančních služeb, energetiky a realit. Rychle rosteme a hledáme osobnost, jež bude růst s námi. Práce bude různorodá a rozhodně nehrozí nuda. Nehledáme solitéra, ale člověka, který se aktivně zapojí do práce v týmu.

Bez čeho se neobejdete?

  • Praxe na obdobné pozici a zkušenosti v ESG oblasti.
  • Orientace v ESG legislativě souvisejících předpisů a ochota své vědomosti stále doplňovat.
  • Znalost českého a anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Schopnost pracovat samostatně a navrhovat řešení.
  • Smysl pro detail, pečlivost a zodpovědný přístup.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Organizační dovednosti a smysl pro detail.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Monitorování legislativy v rámci Environmental, Social & Governance oblasti.
  • Analýza ESG regulací a vyhodnocení jejích dopadů.
  • Příprava pravidelných výkladových stanovisek platných regulací.
  • Interpretace regulatorních požadavků top managementu ve skupině.
  • Tvorba ESG strategií a podpora při implementaci regulačních požadavků ESG kritérií.
  • Optimalizace procesů v rámci změny Evropských regulí.
  • ESG reporting.

Jaká bude Vaše odměna, když se k nám přidáte?

  • Skvělá parta lidí.
  • Zajímavá práce s možností profesního růstu.
  • Velká míra samostatnosti a odpovědnosti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení zohledňující vaši kvalifikaci a zkušenosti.
  • Vzdělávací kurzy a školení, podpora profesních kvalifikací.
  • Možnost podílet se na velmi zajímavých projektech.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zaměstnanecké bankovní produkty.
  • Možnost Home-Office.

Nástup možný ihned.

Lokalita: Praha - Florenc