Supervizor/supervizorka skladu

Jméno/Firma
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Pracoviště
Hyundai 700/1, Nižní Lhoty
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Dozor nad vedoucími pracovníky a všemi zaměstnanci skladu
  • Řízení a kontrola procesu dodávek k zákazníkovi
  • Řízení efektivity a kontrola procesu skladování, příprava opatření k nápravě problémů
  • Kontrola a inventarizace zásob materiálu a dodávek od dodavatelů
  • Zodpovědnost za dodržování pracovních instrukcí a procesů
  • Evidence docházky podřízených zaměstnanců
  • Dohled nad bezpečností na pracovišti
  • Dodržování 5S / FIFO

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání s maturitou (technického směru výhodou)
  • Základní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s PC (excel,word)
  • Praxe na podobné pozici (výhodou)
  • Zkušenosti s vedením lidí (výhodou)
  • zkušenost s programem SAP (výhodou)
  • ochota pracovat v třísměnném provozu

Co vám můžeme nabídnout

  • práci s moderní technologií, v moderním prostředí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • kulturní akce (Mobis day, teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
  • 20 + 6 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém a anglickém jazyce.