⚡OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (elektromateriál) ⚡Svitavy a okolí

Jméno/Firma
ELFETEX, spol. s r.o.
Pracoviště
Svitavy
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme obchodního zástupce pro naši pobočku ve Svitavách, který podpoří rozvinutí našeho působení v tomto okrese a v Pardubickém kraji.

Hledáme kolegu či kolegyni se znalostí elektrotechnického materiálu a obchodním myšlením.

Bez obchodníka tělem i duší to budou mít kolegové těžké, pomůžete nám?

Vaše náplň práce bude zahrnovat:

  • Budete oporou pro vedoucího pobočky i zbytek týmu v oblasti obchodu.
  • Akvizici nových zákazníků a hledání možností rozšíření stávající klientely.
  • Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky a lídry v oboru elektro.
  • Práci a reportování v CRM systému.
  • Spolupráci s obchodním oddělením (nabídky, zakázky).

Aby se vám u nás dařilo, je třeba splnit:

  • SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru nebo znalost elektro instalačního materiálu - bez toho se neobejdete.
  • Předchozí zkušenost s obchodem a akvizičním prodejem.
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Znalost práce na PC (MS Office).
  • Zkušenost s CRM a SAP výhodou.

My vám nabízíme:

  • Fixní mzdu a dosažitelné měsíční bonusy.
  • Služební automobil i pro soukromé účely.
  • 25 dní dovolené.
  • Dodatkovou dovolenou za odpracované roky (až 6 týdnů).
  • Dotované stravování ve firemní kantýně s domácí kuchyní.
  • Benefitní program na zábavu, vzdělávání nebo posílení zdraví 6000 Kč ročně.
  • Roční finanční odměnu odpovídající 13. mzdě při splnění cílů firmy.
  • Odměny za pracovní a životní jubilea.
  • Skvělé firemní akce a události.
  • Práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí.
  • Další rozvoj formou školení a vzdělávání.
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč měsíčně.