ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Jméno/Firma
PBS Velká Bíteš
Pracoviště
Vlkovská 279, Velká Bíteš
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Provádění zkoušek letecké techniky a souvisejících přístrojů.
  • Dodržování předepsaných zkušebních postupů.
  • Zpracovávání protokolů a zpráv o provedených zkouškách.
  • Provádění údržby, oprav a výroby zkušebních zařízení dle pokynů nadřízených.

Požadujeme:

  • Střední vzdělání s maturitou.
  • Znalost práce na PC.
  • Základní znalost AJ.
  • Samostatnost, komunikativnost, analytické myšlení.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a přesného lití.
  • 13. a 14. mzda.
  • Pravidelná valorizace mzdy.
  • 23 dnů dovolené.
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně.
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok.
  • Odborné i jazykové vzdělávání.
  • Kvartální odměna 2000 Kč za splněnou docházku.
  • Dotované stravování ve firemní kantýně (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč).
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno).

Pro více obsazovaných pozic sledujte naše webové stránky www.pbs.cz/kariera