Mistr výroby do nově vznikajícího týmu!! (M/Ž)

Jméno/Firma
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Pracoviště
Klášterec nad Ohří
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Závod hraje klíčovou roli v evropském dodavatelském řetězci automobilového průmyslu. Díky moderním technologiím a kvalifikovaným pracovníkům firma poskytuje inovativní řešení pro budoucí generace vozidel. Kromě toho klade důraz na neustálé zlepšování a udržitelnost, což jí umožňuje vyvážit provozní dokonalost a odpovědnost vůči životnímu prostředí.

Nabízíme:

  • Mzda, za kterou vás bude bavit pracovat
  • Možnost si postavit vlasní tým
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu, pro pohodlné dojíždění do zaměstnání
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Lákavé bonusy a odměny za dobře odvedenou práci
  • Zázemí moderní a stabilní společnosti

Co Vás čeká:

  • Řízení týmu pracovníků ve výrobě
  • Plánování, organizace a kontrola výrobních procesů
  • Zodpovědnost za dodržování výrobních plánů a kvality
  • Spolupráce s dalšími odděleními (logistika, kvalita, údržba)

Požadujeme:

  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Schopnost efektivně řídit tým a řešit problémy
  • Znalost výrobních procesů a technologií
  • Organizační schopnosti a samostatnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
  • Children-friendly office