TECHNIK KVALITY (M/Ž)

Jméno/Firma
CHEMINVEST s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Plánování a kontrola kvality při realizaci zakázek
  • Kompletování dokumentace kvality
  • Zpracování a kompletace dodavatelské dokumentace
  • Účast při přejímkách hmotných zařízení u dodavatelů
  • Zpracování technickoekonomických rozborů a studií jakosti
  • Vyhodnocování kvality výrobků, výkonů, služeb a řízení činností při zavádění navrhovaných opatření
  • Zabezpečování kvality v jednotlivých fázích vývoje a přípravy zakázek
  • Vyhodnocování ekonomických ztrát a nekvality, návrh, koordinace a řízení opatření zajišťujících eliminaci ekonomických ztrát a nekvality
  • Koordinace činností při zajišťování uplatňování norem včetně kontroly a dozoru
  • Navrhování testovacích metod potvrzujících shodu produktu s požadavky zákazníka, norem a příslušné legislativy
  • Plánování a provádění zákaznických a dodavatelských auditů
  • Zabezpečení kvality v souladu s technickými a bezpečnostními normami a legislativou ČR
  • Provádění konzultační a poradenské činnosti v oboru kvality
  • Účast při stavebních a individuálních zkouškách
  • Vypracování plánů zajištění kvality
  • Zpracování a posuzování technických podmínek
  • Posuzování obchodních smluv z hlediska dodržení požadavků na kvalitu a z hlediska technických norem
  • Inspekce činností a dodávek subdodavatelů
  • Vedení reklamací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost práce s MS Office
  • Znalost českého jazyka
  • Ochota k dalšímu sebevzdělávání, aktivní přístup k řešení problémů
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • Řidičské oprávnění sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Certifikace o oblasti NDT zkoušek dle EN ISO 9712 a tlakových zařízeních dle směrnice 2014/68/EU
  • Předchozí praxe na obdobné pozici
  • Znalost angličtiny

Co vám můžeme nabídnout

  • Mzda 40 – 55 tis. v závislosti na zkušenostech v oboru, prokázaných referencích a délce praxe
  • Stabilní pracovní prostředí
  • Možnost odborně růst
  • Přátelský kolektiv zkušených kolegů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivační systém finančního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify pro Vás a členy Vaší rodiny
  • Příspěvek na stáří v hodnotě 1 000,00 Kč
  • Multisport karta
  • Výuka anglického jazyka na pracovišti