Pracovník Oddělení pro vědu a zahraniční styky

Jméno/Firma
Univerzita Karlova – Matematicko-fyzikální fakulta
Pracoviště
Ke Karlovu 2027/3, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Popis pracovní pozice

Administrativní zajištění zahraniční agendy na fakultní úrovni:

  • univerzitní programy a soutěže: Fond mobility UK, Podpora internacionalizace na UK; Strategická partnerství UK; Aliance 4EU+ (obecná rovina),
  • Erasmus+ zaměstnanecká mobilita; Erasmus+ KA171 Mezinárodní kreditová mobilita,
  • správa mezifakultních a meziuniverzitních smluv, mobility v rámci meziuniverzitních smluv – akademická a studentská (OUT) mobilita; zveřejňování vybraných zahraničních nabídek pro akademické pracovníky a studenty,
  • administrativa spojená s akcemi se zahraniční účastí a s příjezdy zahraničních pracovníků z třetích zemí,
  • další úkoly související se zahraniční agendou oddělení.

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání, zkušenosti z univerzitního prostředí výhodou,
  • schopnost písemné a ústní komunikace v českém i v anglickém jazyce na velmi dobré úrovni,
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Teams), Zoom, aj.,
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu, zodpovědnost za vykonanou práci a aktivní přístup, ochota učit se novým věcem, pečlivost,
  • občanská bezúhonnost.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí,
  • 5 týdnů dovolené a dalších 5 dnů osobního volna a rozvoje,
  • stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity,
  • možnosti odborného a profesního růstu,
  • podporu profesního a osobního rozvoje například ve formě odborných školení, jazykových a soft-skills kurzů,

Možnost nástupu:

  • nástup ihned nebo dle dohody
  • typ smluvního vztahu: pracovní smlouva,
  • práce na plný úvazek (možnost zkráceného úvazku),
  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • místo výkonu práce: sídlo děkanátu fakulty – Ke Karlovu 3, 121 16 Praha 2.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.