Tiskař/ka na digitálních tiskových strojích

Jméno/Firma
S&K LABEL, spol. s r.o.
Pracoviště
Kuřim
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Lákají Vás moderní technologie a práce s využitím PC?

Pokud ano, máme pro Vás zajímavou práci, která je

vhodná pro muže i ženy, nebo absolventy/ky.

Rádi Vás zaškolíme a vše naučíme!

Co budete dělat:

  • obsluhovat digitální tiskový stroj

  • kontrolovat stav, čistotu a vybavení stroje i pracoviště

  • samostatně provádět pravidelnou kalibraci a údržbu stroje

  • napomáhat při odstraňování případných závad

Co od Vás očekáváme:

  • uživatelská znalost PC, prostředí Windows, MS Office

  • zvládnutí AJ na úrovni porozumění vybraných textů

  • zájem o moderní technologie, ochota učit se novým věcem

  • zručnost, samostatnost, zodpovědnost a technické myšlení

  • smysl pro detail, cit pro barvy

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (pondělí až pátek, 7,5 hod./den)

Nabízíme Vám:

  • práci na plný úvazek ve stabilní mezinárodní společnosti

  • týden bonusové dovolené

  • moderní pracovní prostředí, kvalitní stravování v jídelně na pracovišti

  • maximální příspěvek na závodní stravování

  • zaškolení pod vedením zkušeného lektora

  • motivační mzdové ohodnocení a pojištění odpovědnosti zaměstnance

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím svůj životopis na email: hajna@sklabel.cz nebo můžete přímo kontaktovat Ing. Zuzanu Hajnou na tel. 724 642 097.