Operátor paketovacího lisu

Jméno/Firma
Strojmetal Aluminium Forging a.s.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme česká výrobní firma s 200 letou tradicí kovárenství a zároveň s nejmodernějšími výrobními procesy a vysokou mírou automatizace. Máme vlastní výzkum a vývoj, rosteme a neustále se zdokonalujeme. Máme dva závody, v Kamenici u Prahy koveme a obrábíme bezpečnostní podvozkové díly do luxusních automobilů světových značek, a dále se rozšiřujeme do závodu v Bruntálu.

Do našeho týmu hledáme šikovného a spolehlivého pracovníka na pozici obsluha paketovacího lisu. Pokud máte zájem pracovat ve stabilní společnosti, jste technicky zdatní a nebojíte se manuální práce, pak je tato pozice právě pro vás!

Náplň práce:

  • Obsluha a údržba automatického paketovacího lisu.
  • Kontrola kvality zpracovaných materiálů.
  • Manipulace pomocí ručních i elektrických vozíků (VZV) – zkušenost není potřeba, zaučíme
  • Páskování palet, příprava slisovaných částí k odvozu

Co od Vás očekáváme:

  • Technickou zdatnost a manuální zručnost.
  • Spolehlivost, pečlivost a odpovědnost.
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12h směny - denní/noční)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandartní mzdové ohodnocení + bonusy
  • Kvalitní zaškolení – důkladně propracovaný systém zapracování
  • Stabilní zaměstnání v české firmě s 200 letou tradicí
  • Dotované stravování, kantýna, posilovna a bankomat v areálu společnosti
  • Svozová doprava (Benešov, Bukovany, Týnec n/S, Chrást n/S., Krhanice)
  • Férový šéf a fajn tým kolegů
  • Nádherné prostředí v okolí výroby
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Fitness na pracovišti
  • Parkoviště