Nástrojař v automotive výrobě | Ranní směna

Jméno/Firma
Strojmetal Aluminium Forging a.s.
Pracoviště
Ringhofferova 66, Kamenice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme česká výrobní firma s téměř 200 letou tradicí kovárenství a zároveň s nejmodernějšími výrobními procesy a vysokou mírou automatizace. Máme vlastní výzkum a vývoj, rosteme a neustále se zdokonalujeme. Máme dva závody, v Kamenici u Prahy koveme a obrábíme bezpečnostní podvozkové díly do luxusních automobilů světových značek, a dále se rozšiřujeme do závodu v Bruntálu.

HLEDÁTE STABILNÍ PRÁCI S JISTOTOU PŘÍJMU? Baví Vás ruční práce a jste manuálně zručný? Chcete pracovat pouze na ranní směně? Aktuálně rozšiřujeme náš tým a do nástrojárny hledáme kolegu na ranní směnu (Po - Pá, 6-14:30).

PŘIJMEME I ABSOLVENTY BEZ PRAXE - ZAŠKOLÍME

Místo výkonu práce: Kamenice, Praha-východ (zajišťujeme svozovou dopravu z Benešova a okolí)

Co vás čeká:

  • Čištění a údržba nástrojů
  • Opravy nástrojů
  • Dokončování dutin nástrojů pilováním a leštěním
  • Pasování střižené hrany ostřihovacích nástrojů
  • Kompletování kovacích nástrojů

Co od Vás očekáváme:

  • Odborné vyučení/SŠ s maturitou
  • Vyučení v oboru nástrojař výhodou
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost, pečlivost, důslednost
  • Snaha učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou mzdu s příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Roční bonus 15.000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dětský tábor
  • Kvalitní zaškolení a možnost dalšího karierního růstu
  • Stabilní zaměstnání v české firmě s 200 letou tradicí
  • Závodní dotované stravování, kantýna, posilovna a bankomat v areálu
  • Svozovou dopravu (Benešov, Bukovany, Týnec n/S., Chrást n/S., Krhanice)
  • Práce s nejmodernější technologií
  • Nádherné prostředí naší společnosti

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Fitness na pracovišti
  • Parkoviště