SMĚNOVÝ MISTR VÝROBY - Brno - volné víkendy

Jméno/Firma
Gastro - Menu Express a.s.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

GASTRO-MENU EXPRESS, a.s. je lahůdkářská firma s víc jak 25 letým působením na trhu.  Na naši pobočku DELIKA v Brně hledáme nového kolegu (m/ž) na pozici Směnový mistr výroby.
Pracujeme na 7,5 hod. směnách – týden ranní/týden odpolední. Víkendy jsou volné.

Náplň práce:

  • Plánování a řízení výroby ve dvousměnném provozu
  • Vedení 20-25 podřízených pracovníků
  • Zodpovědnost za dodržování výrobních postupů
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Dodržování interních nařízení a HACCP
  • Reportování nadřízeným

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalosti z oblasti výroby potravin (technologie surovin výhodou)
  • Znalost hygienických a sanitačních zásad ve výrobě potravin
  • Schopnost motivovat svěřený tým a být přirozenou autoritou
  • Dobrou organizaci práce
  • Samostatné operativní rozhodování v neplánovaných situacích
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, apod.),
  • Samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, odpovědný přístup k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP
  • Pracovní doba PO - PÁ (ranní a odpolední směny), víkendy volné
  • Mzda 29.000,- + 3.000,-
  • 2x ročně finanční bonus (věrnostní a roční prémie)
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100,-/směna
  • Slevy na firemní produkty
  • Výuka cizích jazyků
  • Občerstvení na pracovišti (káva,čaj)
  • Ovoce

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování