Vedoucí výroby

Jméno/Firma
Hydroscand Service s.r.o.
Pracoviště
Hřbitovní 2304/103, Nový Jičín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Organizace, plánování a řízení chodu oddělení montáže hydraulických hadic s cílem zajištění výrobního plánu
  • Optimalizace výrobních procesů a zlepšování efektivity
  • Pravidelné reportování hlavních ukazatelů výroby managementu společnosti
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na svěřeném oddělení
  • Účast na pravidelných poradách na lokální i mezinárodní úrovni
  • Vedení a hodnocení zaměstnanců – cca 30 lidí
  • Plánování směn, kontrola docházky, příprava podkladů pro mzdy
  • Řešení operativních problémů na pracovišti

Co požadujeme

  • Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni
  • Zkušennosti s vedení lidí
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost motivovat tým
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Znalost práce s ERP systémy a pokročilá znalost MS Office
  • Silné organizační a řídící schopnosti.

Co nabízíme

  • Práce v klidném prostředí středně velké společnosti
  • Zázemí zahraniční stabilní firmy
  • Flexibilní pracovní doba s možností občasné práce z domova
  • 25 dní dovolené
  • Měsíční a roční bonusy, příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravné
  • Podpora sportovních aktivit a relaxace
  • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely