Obchodní zástupce/kyně region Morava

Jméno/Firma
METRUM s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
21. 10. 2024

Firma METRUM s.r.o. se sídlem v Přerově se zabývá dovozem a distribucí lepidel, tmelů, tavných lepidel a souvisejícího sortimentu pro průmysl. Historie firmy sahá až do roku 1992. V současnosti zajišťujeme distribuci po celé České republice a Slovensku.

Vzhledem ke stálému růstu a rozšiřování našich aktivit hledáme do našeho týmu:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ
pro prodej průmyslových lepidel v regionu Morava

Kraje: Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský a Jihomoravský

Náplň práce:

  • návštěva zákazníků za účelem získání a udržení obchodních vztahů
  • prodej sortimentu
  • pravidelná komunikace a stálé budování vztahů se zákazníky
  • práce s informačním systémem HELIOS
  • administrativní činnost související s výkonem funkce obchodního zástupce
  • monitorování a hodnocení situace na trhu
  • pravidelný reporting a účast na poradách

Požadujeme:

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • pozitivního a zapáleného profesionála zaměřeného na své výsledky a týmovou spolupráci
  • znalost práce na PC
  • vysoké pracovní nasazení a loajalitu k firemním zásadám
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • ochotu se průběžně vzdělávat a učit se novým věcem
  • bydliště v regionu výhodou

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
  • stabilní a perspektivní společnost
  • profesní školení zaměstnanců
  • zajímavou práci
  • možnost osobního a profesního růstu
  • služební automobil
  • mobilní telefon
  • notebook

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

Těšíme se na Vaše životopisy!