PROJEKTOVÝ MANAŽER FVE

Jméno/Firma
INEL - Holding, s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme zkušeného kolegu na pozici projektového manažera nařízení našich fotovoltaických projektů. Kandidát musí mít silné komunikační dovednosti, schopnost efektivně řídit zakázky a organizační talent pro zajištění úspěšného průběhu projektů od počátku až do konce. Důraz je kladen na odpovědnost za výsledky a schopnost pracovat samostatně.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • plánování a koordinace projektů,

  • příprava kalkulací a tendrových řízení,

  • samostatné řízení projektů a odpovědnost za jejich dokončení

  • komunikace se státní správou.

CO POŽADUJEME:

  • minimálně SŠ vzdělání,

  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou,

  • časová flexibilita,

  • trestní bezúhonnost,

  • komunikační dovednosti a schopnost efektivně vést týmy,

  • schopnost plánování, organizace a řízení projektů sdůrazem na detail,

  • schopnost práce pod tlakem a řešení problémů,

  • výhodou zkušenosti zoboru obnovitelných zdrojů,

  • administrativa spojená s činností, zodpovědnost.

NABÍZÍME:

  • práci na hlavní pracovní poměr,

  • kariéru v perspektivním oboru,

  • stabilní zázemí prosperující a zavedené české firmy,

  • telefon,

  • notebook

  • služební vozidlo,

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • stravenkový paušál

  • 5 týdnů dovolené.

Kontaktní osoba:

Martina Boubínová

E-mai: prace@inel.cz