Asistentka personálního a technického úseku

Jméno/Firma
RSBP spol. s r.o.
Pracoviště
Ostrava
Úvazek
Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • podpora personálního a technického úseku v administrativních a organizačních záležitostech,

  • příprava a zpracování dokumentů v aplikacích MS Excel a PowerPoint,

  • komunikace se zaměstnanci a externími partnery,

  • koordinace termínů, schůzek a organizačních aktivit,

  • zpracování docházky v docházkovém systému,

  • správa interní dokumentace a databází,

  • další administrativní činnosti dle potřeb vedení.

Požadavky:

  • pokročilá znalost MS Excel a PowerPoint (podmínkou),

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (podmínkou),

  • výborné organizační schopnosti a pečlivost,

  • schopnost samostatně řešit problémy a flexibilita,

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou,

  • aktivní přístup, zodpovědnost, loajalita.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti,

  • motivační platové ohodnocení,

  • přátelský tým a příjemnou atmosféru.