BRIGÁDA V PAPÍRNICTVÍ MCPEN-OC PALÁC

Jméno/Firma
VersaCo s.r.o.
Pracoviště
Pardubice
Úvazek
Brigáda
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

LOKALITA: Pardubice

POZICE: Brigádník/Brigádnice

MZDA: až 120 Kč/hodinu

Pro naše McPen papírnictví hledáme brigádníka či brigádnici na pozici asistent/ka prodeje. Bavilo by tě obsluhovat zákazníky a radit jim při výběru papírenského zboží? Chceš se v tomto segmentu zboží zorientovat? Hledáš místo, kde rozvinout své obchodní schopnosti i komunikační dovednosti? Jsi na správné adrese. Jsme špičkové české papírnictví a nabízíme ti know-how i skvělý tým. Dlouho neváhej, toto je brigáda snů a nástup je možný ihned

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

  • obsluha zákazníků

  • doplňování zboží

  • pomoc s chodem prodejny

  • spolupráce s ostatními členy týmu

Co od tebe očekáváme?

  • časovou flexibilitu

  • chuť pracovat

  • schopnost navázat kontakt se zákazníkem

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • plnoletost z důvodu hmotné odpovědnosti

Co ti na oplátku nabízíme?

  • zaměstnanecké slevy na nákup

  • flexibilní práci v rostoucí společnosti

  • příjemný kolektiv

Je tato brigáda přesně to, co hledáš? Tak ani minutu neváhej a pošli nám svůj životopis na e-mail kariera@versaco.cz. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou a pozor - nemusíš být nutně student, vítáme všechny zájemce.