Pojď s námi vozit po železnici! Transport Specialist

Jméno/Firma
INTERFRACHT s.r.o.
Pracoviště
Vídeňská 634/6, Olomouc
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Zašli nám svůj životopis a pojď s námi vozit po železnici!

Česká spediční firma s mezinárodní působností, specializující se na železniční přepravu, hledá kandidáta/kandidátku na pozici Transport specialist

Náplň práce:

  • zajištění fungování stávajících přeprav (doprovodný servis a administrativa)
  • zpracovávání poptávek od zákazníků a kontakt s nimi
  • jednání o cenách s dodavateli
  • hledání nejvhodnějších přepravních řešení

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • ideálně angličtinu a němčinu na komunikativní úrovni, polština je výhodou
  • nebát se komunikovat s obchodními partnery i železnicemi
  • domluvit se s Excelem, Wordem, PowerPointem i Outlookem
  • zkušenosti s železničním oborem vítány, v případě rychlé aklimatizace v železničním prostředí je možnost karierního růstu v rámci firmy (předpoklady: schopnost vedení lidí, týmový duch, logické myšlení, orientace v technické problematice a dopravě)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu
  • prémie, 13. a 14. plat
  • po roce příspěvek na dovolenou nebo studium logistického oboru ve výši 20.000,- Kč/rok
  • pátý týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky zcela hrazené zaměstnavatelem
  • jazykové kurzy zdarma
  • možnost využívat relaxační místnost
  • placené volno v den svých narozenin
  • občerstvení na pracovišti
  • další benefity jako firemní akce, služební telefon aj.
  • pracovní místo v centru Olomouce

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti