Provozní údržbář

Jméno/Firma
TENEZ a.s.
Pracoviště
Žižkova 990, Chotěboř
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co od Vás očekáváme:

* vyučení v oboru strojní nebo elektro

* praxe v oboru

* odborná kvalifikace v oboru elektro výhodou

* ŘP sk. B

* oprávnění k řízení manipulačních vozíků a k obsluze zdvihacích zařízení výhodou

* pracovní nasazení, zručnost, spolehlivost, samostatnost

* schopnost pracovat v týmu

Pracovní náplň:

• provádění preventivních prohlídek strojů, zařízení, nářadí a budov
• provádění drobných oprav strojů, zařízení a nářadí dle aktuální potřeby
• provádění drobných údržbářských prací na budovách
• sezónní venkovní údržbářské práce
• spolupráce s externími firmami v oblasti údržby
• vedení záznamů o úkonech provedených v rámci údržby
• úzká spolupráce s výrobním úsekem
• obsluha manipulačních vozíků a zdvihadel při provádění údržbářských prací

Co nabízíme:

· pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení po jejím uplynutí a se zkušební lhůtou 3 měsíce

· řádné profesní zaškolení

· zajímavé finanční ohodnocení

· roční odměny dle hospodářského výsledku firmy, mimořádné odměny

· jednosměnný provoz 37,5 h týdně s možností placených přesčasů dle potřeb zaměstnavatele

· eStravenky akceptované ve většině obchodů a restaurací ve výši 110,00 Kč/den

· příspěvek na penzijní připojištění po uplynutí zkušební doby ve výši 600,00 Kč/měsíc

· dovolená 5 týdnů

· podporu dojíždějícím

· dlouhodobý pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele