Práce v kanceláři (i bez předchozí praxe - HPP)

Jméno/Firma
Mardorm Consult s.r.o.
Pracoviště
Pražákova 1008/69, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština, Slovenština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Do našeho týmu hledáme mladé odhodlané lidi! Přijímáme další kolegy, kteří budou chtít růst s námi ...

Jsme mladý přátelský kolektiv a dbáme na individuální přístup ke každému našemu zaměstnanci ...

Pracujte pro jednu z nejsilnějších společností v oboru, která každým dnem expanduje stále víc a víc!

Vaše náplň práce bude:

  • Písemná a telefonická komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti a jejich podpora
  • Zajišťování technické a administrativní činnosti naši společnosti
  • Práce s interním systémem CRM
  • Analýza finančního trhu a konzultace s manažerem
  • Účast na mnoha seminářích či školeních v průběhu roku

Co byste měli Vy splňovat?

  • Jste komunikativní osobnost a ve vhodnou chvíli umíte svou výřečnost využít
  • SŠ vzdělání s maturitou/výučním listem nebo ukončené VŠ
  • Ochota učit se nové věci (ideálně v ekonomickém směru)
  • Předchozí zkušenost v oblasti financí, manažerského účetnictví a controlingu je výhodou, avšak ne nutností!
  • Znalost práce na PC
  • Čistý trestní rejstřík
  • A v neposlední řadě ambice a odhodlání na sobě pracovat :-)

Co Vám může nabídnout naše společnost:

  • Fixní plat 30 000 + měsíční benefity (občasné soutěže a bonusy)
  • Zázemí moderní kanceláře v AZ Tower s krásným výhledem na město!
  • Pevná pracovní doba od pondělí do pátku (bez víkendů a svátků)
  • Velice rychlý kariérní růst pro každého, kdo ukáže ambice a výsledky skvělého obchodníka
  • Teambuilding a celofiremní akce
  • Občerstvení na pracovišti zdarma i pracovní mobil

Nástup možný ihned nebo dle dohody s kandidátem.

Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!