FINANČNÍ ŘEDITEL

Jméno/Firma
PROFITUBE PROTECH s.r.o.
Pracoviště
Michálkovická 2055/86, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

INFORMACE A NÁPLŇ PRÁCE:

· vedení ekonomického oddělení a účetnictví, k dispozici je v oddělení kolegyně – samostatná všeobecná účetní pro prvotní evidenci dokladů, fakturaci a mzdy

· spolupráce a kontrola externích účetních kanceláří zajišťujících účetní a daňové služby v SK a PL, spolupráce s daňovými poradci SK a PL

· zodpovědnost za vedení podvojného účetnictví včetně DPH českých společností (orientační konsolidovaný roční obrat cca 150 mil. Kč)

· kompletní účetní systém vedený v software Byznys

· spolupráce s českým externím daňovým poradcem celoročně a při DPPO

· dodržování a aktualizace stanoveného systému transferových cen ve skupině

· účetní a controllingové služby poskytované ve skupině

· řízení plánování cash-flow skupiny a jednotlivých firem

· banky CZ, SK a PL – komunikace, platby, zajišťování bankovních služeb (bankovní záruky, financování, směny cizích měn, ukládání volných depozit …)

· skupinový controlling a analýzy pro vedení společnosti, významný podíl na plánování a rozpočtu

· spolupráce na systému řízení jakosti a systému řízení bezpečnosti informací

· personalistika + související mzdová agenda (20 zaměstnanců)

· komunikaci s pojišťovnami – pojištění vozidel, odpovědnosti, majetku pro všechny firmy

· úzká spolupráce s ostatními odděleními a vedením společnosti

· zastupování společností u úřadů státní správy (FÚ, sociální, zdravotní a nemocenské, pojišťovny apod.)

· k dispozici celoročně externí právní služby a služby BOZP

· spolupráce na systému řízení bezpečnosti informací a systému řízení jakosti

· společnost nesplňuje kritéria pro povinné auditování

· cenové kalkulace vytváří samostatné obchodní oddělení

· majitelé skupiny pracují přímo ve vedení společností, pružná komunikace a rozhodování

PŘEDPOKLADY:

· vzdělání SŠ nebo VŠ ekonomického změření

· praxe a zkušenosti, ideálně ve společnostech technického nebo stavebního charakteru

· znalost práce na PC, především v účetním SW, Excel a běžnými kancelářskými aplikacemi (MS Office)

· znalost cizího jazyka není podmínkou ale výhodou

· zodpovědnost, samostatnost, ochotu učit se nové věci

· řidičský průkaz

PRACOVNÍ PODMÍNKY:

· práce v sídle společnosti (Slezská Ostrava)

· práce na hlavní pracovní poměr

· nástup možný ihned nebo dle dohody

· pružná pracovní doba

· nabízíme stabilní a perspektivní zaměstnání v zavedené společnosti

· velmi dobré finanční ohodnocení včetně odměn a benefitů

· kvalitní zázemí a vybavení

· služební automobil k dispozici

· možnost neustálého profesního rozvoje

V případě Vašeho zájmu zasílejte prosím Vaše strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem. Pro případné dotazy volejte přímo jednatele společnosti p. Reného Mydlarčíka tel: 602 213 188.