Vedoucí půjčovny stavebních strojů a nářadí – České Budějovice

Jméno/Firma
Boels Rental
Pracoviště
Strakonická 2583, České Budějovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
21. 10. 2024

Do našeho týmu na pobočce v Českých Budějovicích, kterou budeme nově otevírat na začátku příštího roku, hledáme kolegu*kolegyni na pozici Vedoucí půjčovny stavebních strojů a nářadí:

Náplň práce:

· Odpovědnost za chod pobočky

· Vedení pracovního týmu na pobočce

· Komunikace se zákazníky:

- budete v každodenním osobním, telefonickém nebo e-mailovém kontaktu s našimi klienty

- budete poskytovat poradenství našim klientům ohledně pronajímaného zařízení a jeho používání

- někteří z našich klientů přesně vědí, co chtějí, někteří potřebují poradit

- budete řešit případné stížnosti našich klientů

· Výdej a příjem pronajímaného zařízení

· Administrativa:

- tvorba rezervací, vytváření smluv o pronájmu, ukončování smluv o pronájmu, evidence pronajímaného zařízení, apod.

· Údržba a drobný servis strojů a nářadí

· Komunikace s ostatními pobočkami, odděleními a kolegy v rámci organizace.

Očekáváme:

· Zájem o oblast techniky

· Zkušenosti z oblasti stavebnictví nebo pronájmu stavební techniky jsou výhodou

· Praxe na obdobné pozici výhodou

· Zkušenost s vedením menšího týmu výhodou

· Schopnost samotné práce i práce v týmu

· Schopnost práce pod stresem

· Prozákaznický přístup a flexibilita

· Znalost práce na PC, zejména MS Office

· Znalost AJ nebo NJ je výhodou

Nabízíme:

· Stabilní zázemí prosperující holandské společnosti

· Možnost získání další praxe a profesních zkušeností

· Různorodá náplň práce

· Možnost kariérního růstu

· Firemní benefity:

- Variabilní složka mzdy v rámci bonusového systému

- 5 týdnů dovolené

- 5 dní Sick days

- Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu

- MultiSport karta

- Cafeteria systém (5000 bodů/rok)

- Sleva na půjčování firemního sortimentu

- Pracovní oblečení a obuv

- Školení

· Nástup na začátku roku 2025, zaučení na pobočkách v Praze.

Více informací na stránkách: www.boels.com

s poznámkou: Tímto zplnomocňuji společnost Boels Česká republika s.r.o. k použití mých osobních údajů k administrativnímu a náborového účelu.