Stavební technik / stavbyvedoucí - pozemní stavby Hradec Králové (m/ž)

Jméno/Firma
STRABAG a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme nové kolegy / kolegyně na pracovní pozici Stavební technik / Stavbyvedoucí (m/ž) pro oblast pozemních staveb v Královehradeckém a Pardubickém kraji.

Co vás čeká:

  • řídit a organizovat práce na menší stavbě, nebo na vymezeném úseku větší stavby
  • zabezpečovat a koordinovat práci subdodavatelů
  • zabezpečovat a koordinovat dodávky materiálu
  • průběžně kontrolovat kvalitu provedených prací a vyhodnocovat kotrolně-zkušební plán
  • kontrolovat dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě
  • plnit a průběžně vyhodnocovat stanovený časový harmonogram

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ stavebního směru, zkušenost na obdobné pracovní pozici velkou výhodou, ale vhodné i pro absolventy
  • organizační a komunikační dovednosti
  • flexibilita a mobilita
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost MS Office
  • zájem o obor

Co vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní a silné mezinárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost seberealizace a další profesní rozvoj
  • profesní školení a vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • 5 týdnů dovolené
  • k dispozici mobilní telefon, notebook a po zapracování služební automobil
  • výhodné tarify pro rodinné příslušníky
  • možnost získání zvýhodněné MULTISPORT karty