Specialista Plánování Zásob (Až 55.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Chcete pracovat pro celosvětově působící společnost v automobilovém průmyslu? Máte zkušenosti z oblasti logistiky, řízením zásob a skladů? Jste akční člověk, který se domluví anglicky nebo německy?

Pokud ano, tak nám zašlete životopis ještě DNES!

Úspěšná nadnárodní společnost hledá pro svoji pobočku v Plzni - jih kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ ZÁSOB (AŽ 55.000 KČ)

Náplň práce:

* Zajištění materiálu do výroby
* Zajištění včasné přepravy materiálu k zákazníkovi
* Přímá komunikace se zákazníkem
* Spolupráce na tvorbě plánu výroby
* Řízení a optimalizace skladu polotovarů a hotových výrobků
* Spolupráce na zlepšování logistických procesů

Co od Vás očekáváme:

* Alespoň krátkou praxi v oblasti logistiky, řízení zásob a skladů (zkušenosti v automotive nebo sériové výroby výhodou)
* Hovorovou úroveň anglického nebo německého jazyka
* Schopnost koordinace menšího týmu
* Vyjednávací schopnosti, logické myšlení
* ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Velmi zajímavé finanční ohodnocení
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na dojíždění
* Příspěvek na stravování
* Vzdělávací kurzy
* Firemní akce
* Mobilní telefon, Notebook

* Místo výkonu práce: Plzeň - jih

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí