Online Marketing Specialista

Jméno/Firma
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Pracoviště
Nákupní 444/6, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáš práci a máš online marketing v malíku? Jsi kreativec i analytik v jednom?
Potom věř, že hledáme právě tebe.

Náplň práce:

  • Příprava a realizace online strategie pro CZ/SK
  • Navrhování, implementace, vyhodnocování výkonnostních i brandových kampaní
  • Řízení, koordinace a příprava podkladů pro agenturu a dodavatele
  • Správa rozpočtu, pravidelná kontrola a update
  • Spolupráce a koordinace grafiků, kteří připravují online grafiku
  • Podílení se na vývoji e-shopu

Požadujeme:

  • Prokazatelná zkušenost na obdobné pozici (2 roky praxe)
  • Plynulá znalost českého jazyka - slovem i písmem
  • Orientace v marketingových datech a ukazatelích
  • Orientace v aktuálních trendech v online marketingu a schopnost jejich využití v praxi
  • Zodpovědný přístup k plnění úkolů, spolehlivost
  • Důraz na dodržení termínu a schopnost dotahovat věci do konce
  • Znalost PPC, Google Search Console, Google Analytics, SEO, Excel, Powerpoint
  • Výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat na více úkolech najednou
  • Odpovědnost, kreativita a samostatnost při řešení úkolů
  • Chuť učit se novým věcem
  • Grafické a estetické cítění

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Důkladné zaškolení
  • Možnost dalších odborných školení a vzdělávacích kurzů
  • Možnost profesního růstu v rámci společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy NJ
  • Stravenky v hodnotě 140 Kč
  • Slevy na zboží
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost napracovat si hodiny
  • Benefity - balíček pro zaměstnance dle nastavení a pravidel společnosti
  • Dovolená navíc nad rámec zákona - dle nastavení a pravidel společnosti

Pracoviště:

Praha 10 – Štěrboholy (Nákupní centrum EUROPARK)

Nástup:

Ihned, případně dohodou

Máte zájem u nás pracovat?

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a zároveň splňujete uvedené požadavky, zašlete nám laskavě své aktuální CV prostřednictvím odpovědního formuláře v českém jazyce.

V případě, že Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.