Denní/Noční recepční v hotelu The President Hotel *****

Jméno/Firma
AXXOS HOTELS & RESORTS, s.r.o.
Pracoviště
náměstí Curieových 100/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Cestovní ruch a ubytování
Vytvořeno
21. 10. 2024

Společnost AXXOS HOTELS hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Denní recepční a Noční recepční.

The President Hotel ***** je moderní luxusní hotel v centru Prahy, který svou polohou nabízí jedinečnou dostupnost centra Prahy a překrásný výhled na Pražský hrad a Staré Město.

Náplň práce Denní recepční:

  • zajišťuje provoz recepce Hotelu
  • reprezentuje Hotelu a jeho služby
  • zpracovává podklady poskytnuté ze strany rezervačního úseku
  • provádí registrace hostů do hotelového systému na základě kontroly osobních dokladů a zajišťuje zpracování registračních formulářů (v rámci check-in)
  • přiřazuje pokoje a vydává klíče hotelovým hostům
  • provádí natěžování položek a uzavírá faktury/účty v hotelovém systému
  • zpracovává předautorizace a předplatby na budoucí rezervace
  • zabezpečuje garance na pohledávky spojené s pobytem hosta
  • zajišťuje tížení minibarů na základě reportu od úseku Housekeeping
  • provádí směny cizích měn dle stanoveného směnného kurzu
  • vyřizuje odjezdy a finanční vyrovnání s hosty Hotelu (check-out)
  • zajišťuje prodej pokojů (walk-in) a upselling pokojů
  • organizuje smluvené hotelové taxi/limo služby
  • a další

Náplň práce Noční recepční:

  • zajišťuje natěžování místních poplatků (city tax) do systému
  • kontroluje správnost denní uzávěrky platebních terminálů v porovnání s hotelovým systémem
  • odesílá hlášení cizinecké policii o pobytu všech ubytovaných příslušníků cizí země
  • provádí seřazení všech účtů z daného dne a kontrolu možných nedostatků a chyb
  • provádí kontrolu tížení parkovaných aut v prostorách hotelového parkoviště a garáže do hotelového systému
  • a další

Požadujeme:

  • praxi na stejné pozici min. 2 roky
  • schopnost plynulé komunikace v českém a anglickém jazyce - NUTNÉ
  • profesionální vystupování, orientace na zákazníka
  • vynikající organizační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • ochotu pracovat ve 12-ti hodinových směnách (vč. víkendů a svátků)

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení ve výši 33.000,-Kč měsíčně
  • zajímavý bonusový systém s možností vysokého příjmu nad rámec základní mzdy
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • zaškolení a další firemní vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • firemní oblečení