Vedoucí a administrativní pracovník

Jméno/Firma
NEMEC WORLD s.r.o.
Pracoviště
Mikulášská 265/14, Plzeň
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

Jsme společnost s několikaletou historií a více než 20 zaměstnanci, která se věnuje velkoobchodnímu a internetovému maloobchodnímu prodeji především kratomu, doplňků stravy a konopí. Do našeho mladého a přátelského kolektivnu sháníme člověka na hlavní pracovní poměr.

Co vás čeká

- komunikace s úzkým vedením společnosti
- práce s platformou Shopify
- práce s Excel tabulkou
- správa dat a údajů z internetových obchodů
- kontrola správnosti zkompletovaných objednávek
- komunikace se zákazníky a velkoobchodními partnery
- hledání nových odbytišť našich produktů v ČR i zahraničí
- tvorba faktur pro velkoobchodní objednávky
- komunikace s doručovacími společnostmi v případě vzniklých problémů
- podpůrná administrativní činnost
- řízení a správa činností okolo prodejních automatů (tvorba seznamů, kontrola práce technika)
- vyzvedávání věcí v rámci Plzně svěřeným služebním vozem
- kontrola skladových zásob, inventuralizace
- převozy zboží

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
- ideálně alespoň 2 roky zkušenost na obdobné pozici (není povinností)
- dobrá znalost AJ a alespoň částečně NJ
- znalost práce s PC (primárně Excel)
- samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
- organizační schopnosti
- schopnost a ochotu rychle se učit novým věcem
- řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

- služební notebook a telefon
- služební automobil
- MultiSport karta
- zázemí stabilní a rychle rostoucí společnosti
- profesní uplatnění a osobní rozvoj
- nástup možný ihned
- pracovní doba od 7:00 do 15:30
- nástupní hrubá mzda 30 000 Kč, po zkušební době 35 000 Kč, odměny a následný růst mzdy zaručen na základě dobrých pracovních výsledků.