Accounting Consultant Senior / Finanční účetní senior

Jméno/Firma
Harnol & Partners, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe s kompletním zpracováním účetní agendy
  • výbornou znalost účetní agendy a orientaci v oblasti účetních a daňových předpisů, zejména DPH a daň z příjmů právnických osob
  • pokročilou znalost MS Excel
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • zájem o neustálé vzdělávání se v oboru
  • zkušenosti se SW Helios Inuvio výhodou
  • zkušenosti s vedením týmu výhodou

Nabízíme

  • samostatnou práci v přátelském malém kolektivu
  • dobré finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup dle dohody
  • místo pracoviště Praha 4 - Lhotka

Náplň práce

  • samostatné vedení kompletní účetní agendy přidělených klientů
  • samostatné zpracování daňových přiznání a účetních závěrek
  • spolupráce na účetním a daňovém poradenství
  • denní komunikace s klienty, zpracování měsíčních reportů dle požadavků klienta
  • komunikace s úřady
  • zajišťování veškerých povinností vyplývajících z platné legislativy
  • vedení týmu účetních