Junior účetní

Jméno/Firma
JVS Holding Group a.s.
Pracoviště
Lomnického 1742/2a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
21. 10. 2024

JVS HOLDING GROUP a.s. – Producenti a promotéři výstav, koncertů, zábavních parků a dalších eventů. JVS Group má v současnosti svoje pobočky na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Dubaji. Její akce jsou však prezentovány i v mnoha dalších evropských i světových metropolích jako je Řím, Lisabon, Rijád, Budapešť, Varšava, Bratislava a další.

Pracovní náplň:

  • Spolupráce na zpracování účetnictví pod dohledem seniorního účetního
  • Příprava podkladů pro zpracování účetní závěrky
  • Vystavování faktur
  • Komunikace s úřady
  • Evidence a zaúčtování přijatých faktur tuzemských i zahraničních
  • Účtování bankovních výpisů, pokladen, interních účetních dokladů
  • Evidence a účtování majetku včetně odpisů a kontroly majetku
  • Vedení skladové evidence
  • Vyúčtování cestovních náhrad
  • Zpracování mzdové agendy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Praxe na obdobné pozici (alespoň při studiu)
  • Znalost MS Office
  • ŘP skupiny B výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost a systematický přístup
  • Pracovní nasazení, týmového ducha a časovou flexibilitu
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Různorodou práci na zajímavých projektech
  • Přátelskou atmosféru
  • Mladý, aktivní a kreativní kolektiv
  • Prostor pro osobní růst
  • Motivující finanční ohodnocení a benefity
  • Spolupráci s velkými domácími a zahraničními klienty
  • Zajímavé pracovní cesty do zahraničí (Španělsko, Dubaj, Saudská Arábie, Polsko, Velká Británie, …)
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní notebook
  • Multisport kartu
  • Moderní kancelář s terasou blízko stanice metra C