Sourcing Manager/ka

Jméno/Firma
CoolPeople Technology a.s.
Pracoviště
Přízova 537/1, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme kolegyni či kolegu na pozici Sourcing Managera, kterého bude bavit vyhledávání talentovaných kandidátů a koordinování celého náborového procesu. Očekáváme dobrý time management, samostatnost i týmového ducha. Nabízíme možnost získání praxe v oblasti náboru v dynamickém a přátelském pracovním prostředí a k tomu přidáváme neomezené měsíční bonusy, flexibilní pracovní dobu včetně možnosti práce z domova, notebook a mobilní telefon s firemním tarifem, Multisport kartu a další benefity.

???? Náplň práce
- vyhledávání vhodných kandidátů v oblasti IT
- telefonický prescreening
- zpracovávání klientských poptávek
- preselekce CV
- spolupráce se sales oddělením
- koordinace náborového procesu
- administrativa spojená s nástupy

???? Požadavky
- min. SŠ vzdělání
- chuť učit se novým věcem, cílevědomost, týmový duch
- komunikativní skills na vysoké úrovni
- AJ min. B2
- time management

???? Benefity
- neomezené bonusy vyplácené měsíčně
- flexibilní pracovní doba, home office a sick days
- notebook, mobilní telefon a firemní tarif
- Multisport karta
- moderní kanceláře + snack bar na pracovišti
- přátelský tým kolegů