Procesní inženýr/ka (až 50 tis. Kč, vhodné i pro absolventy)

Jméno/Firma
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
Pracoviště
Otrokovice
Vytvořeno
21. 10. 2024

Domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti v oblasti řízení výroby, technologie a praktikování Lean managementu? Hledáme procesního inženýra či inženýrku, který/á přinese svěží vítr do našich výrobních procesů! Zabývejte se kontrolou a optimalizací stávajících výrobních postupů, spolupracujte na mezinárodní úrovni a buďte součástí týmu, který táhne za jeden provaz.

Co budete dělat.

  • Začleníte se do týmu TPV specializovaného na výrobu kabelů pro elektroauta, kde máte přímý vliv na zlepšování procesů.

  • Prozatím jde o 3 linky vyčleněné v rámci celé velké společnosti a cca 35 zaměstnanců na nich pracujících. Plán je rozšiřovat a chtějí u toho mít ze startu procesního odborníka

  • Kontrolovat a optimalizovat stávající výrobní postupy s využitím Lean managementu.

  • Spoluvytvářet technologické postupy a návody pro efektivní výrobu.

  • Budete mít možnost pravidelné komunikace s kolegy v Německu a účast na zavádění nových projektů.

Požadujeme.

  • SŠ vzdělání a min. 2 roky praxe, nebo absolvent VŠ v oblasti elektrotechniky/strojírenství.

  • Ideální zkušenost s procesním/průmyslovým inženýrstvím a znalostmi v Lean managementu.

  • Pokročilé dovednosti práce s MS Office.

  • Znalost systémů ERP, systém SAP výhodou.

  • Samostatnost, důslednost a výborné komunikační schopnosti.

  • Anglický jazyk na úrovni B1.

Co Vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc (Bridge Days)

  • Nevšední firemní kultura založená na spokojenosti zaměstnance a osobním přístupu. Jste v první řadě kolegyně, či kolega.

  • Flexibilní pracovní doba s možností občasné práce z domova.

  • Kariérní rozvoj a mezinárodní programy.

  • Příspěvek na dojíždění.

  • Příspěvek na stravování přímo ve firmě, čaj, káva i voda na pracovišti.

  • Příspěvek na penzijní připojištěí.

  • Příspěvek na relaxaci a zdraví.

  • Masáže přímo ve firmě.

  • Firemní školka.

  • Odborné poradenství.

  • Výhody pro dárce krve.