IT support pro žluté vlaky Regiojet

Jméno/Firma
RegioJet, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Rádi byste se stali součástí kolektivu našeho IT oddělení? Chcete uplatnit své dovednosti a zkušenosti z IT oblasti? Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který/á bude pomáhat uživatelům celého holdingu STUDENT AGENCY v oblasti technické podpory.

  • Praha

  • Plný úvazek

  • Vhodné pro absolventy

Bude to jízda!

Co budete dělat?

  • IT podpora pro technologie v Regiojet vlacích

  • administrace a správa systémů pro management wi-fi AP

  • instalace, konfigurace a správa palubních IT systémů (bonding LTE routery, zákaznické wi-fi sítě)

  • instalace, konfigurace a správa LAN palubní sítě (prodej cateringu, provoz tabletu)

  • instalace a konfigurace IT technologií pro provoz zábavního portálu

  • instalace a konfigurace android platebních terminálů

  • základní správa sítě a dalších síťových zařízení

  • monitoring IT infrastruktury

  • správa informačního systému, instalace konfigurace prodejního PC

Je to práce, kterou si zamiluješ.

Hledáme kandidáta, který:

  • má základní znalosti protokolu TCP/IP

  • má praktické zkušenosti s údržbou výpočetní techniky

  • má praktické zkušenosti s údržbou menší LAN a wi-fi sítě

  • je mechanicky zručný

  • má dobré komunikační schopnosti

  • je samostatný, zodpovědný a spolehlivý

  • rád pracuje v týmu

  • je odolný vůči stresu

  • rád se učí novým věcem

  • úspěšně ukončil SŠ vzdělání v oboru elektro nebo IT

Vaší výhodou je:

  • řidičský průkaz skupiny B

  • znalost wifi a LTE technologií

  • zkušenosti s instalací a konfigurací síťových prvků

Na této pozici Vám můžeme nabídnout:

  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu

  • práce s moderními technologiemi

  • příležitost ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady

  • zaměstnanecké výhody (stravenky, dny volna navíc, firemní akce)

  • Multisport kartu a cafeterii

  • slevu na produkty holdingu (jízdenky, zájezdy, letenky apod.)

Začni pracovat pro nejoblíbenějšího dopravce v ČR

  • Světový dopravce

  • Firemní benefity

  • Agilní vývoj

  • Slevy na cestování