Obchodní zástupce pro Českou republiku

Jméno/Firma
STIHL
Pracoviště
Modřice
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme zkušeného/nou kolegu/yni, který/á se připojí k našemu dynamicky se rozvíjejícímu obchodnímu týmu a pomůže budovat a rozvíjet spolupráci sobchodními partnery.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • budovat a rozvíjet spolupráci sobchodními partnery

  • podporovat stávající obchodní partnery

  • identifikovat a získávat nové obchodní příležitosti

  • prezentovat produkty a služby

  • účastnit se odborných akcí (školení, výstavy a veletrhy)

  • spolupracovat a komunikovat s týmy vzahraničí

  • spolupracovat s odděleními napříč společností

Co se Vám u nás bude hodit?

  • min. SŠ vzdělání

  • kladný vztah kmalé zahradní a lesní technice

  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce nebo na podobné pozici

  • vynikající komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti

  • porozumění potřebám zákazníků

  • obchodní drive, cílevědomost a samostatnost

  • ochota cestovat po celé ČR

  • znalost platformy MS Office 365

  • zcela nezbytná je znalost angličtiny na úrovni plynné komunikace slovem i písmem

  • řidičský průkaz skup. B

A co můžete očekávat od nás?

  • stabilní zázemí renomované zahraniční firmy s dlouholetou tradicí

  • motivující finanční ohodnocení odpovídající nabízené pozici

  • přátelský tým

  • podpora a pomoc kolegů, podpora firmy v dalším osobním rozvoji

  • všechny běžné benefity (25 dní dovolené, Sick Days, odborné vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvek na rekreaci či volnočasové aktivity, flexibilní pracovní dobu s možností home office)

  • a některé i navíc (13. plat)

  • služební vozidlo k soukromému použití

  • práci na plný úvazek a na hlavní pracovní poměr

  • smlouva na dobu neurčitou

Termín nástupu: leden 2025

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Kontaktujte nás na kariera@stihl.cz