Učitel autoškoly pro výuku a výcvik řidičského oprávnění

Jméno/Firma
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Pracoviště
Ostrava
Úvazek
Brigáda
Vytvořeno
21. 10. 2024

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici učitel autoškoly pro výuku a výcvik řidičského oprávnění na středisku autoškola.

Požadujeme:

  • profesní osvědčení dle zákona č. 247/2000 Sb. Skupin B, B+E, C, C+E, D

  • pozitivní vztah k dopravě a problematice silničního provozu

  • uživatelská znalost ovládání PC (Microsoft Office, e-mailová komunikace)

  • zodpovědnost, trpělivost, psychická odolnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • spolupráci formou DPP/DPČ

  • mzdové ohodnocení 150,- Kč/ hodina

  • moderní vozový park - vozidla Škoda Octavia a Superb, Volvo, Solaris

  • vybavené učebny pro výuku

  • dlouhodobou spolupráci

Náplň práce:

  • provádění výuky a výcviku dle skupin profesního osvědčení

  • pracovní doba dle domluvy

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Neváhejte nás kontaktovat

Bc. Jana Chmelarská

Trolejbusy Ostrava

Sokolská třída 64

702 00 Ostrava-Moravská Ostrava

jana.chmelarska@dpo.cz

601 060 755