Seřizovač vstřikolisů (oběd za 10 Kč + 13. a 14. plat)

Jméno/Firma
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
Pracoviště
Březová
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáme zkušeného seřizovače vstřikolisů do našeho týmu. Nabízíme 13. a 14. plat, 15% prémie a spoustu dalších skvělých benefitů! Přidejte se k nám a využijte příležitost pracovat v moderním a příjemném prostředí.

Co budete dělat:

  • Budete provádět výměny forem u vstřikovacích lisů a nastavovat vstřikovací procesy dle technologických postupů.

  • Budete také odpovědní za čištění a údržbu forem, seřizování technologických procesů dle potřeby výroby a vedení záznamů technologických procesů.

  • V případě potřeby budete zastupovat pozici údržbáře.

Co požadujeme:

  • Požadujeme vyučení ve strojním oboru a nejlépe s praxí.

  • Ideální jsou předchozí zkušenosti na pozicích jako seřizovač CNC, obsluha CNC či seřizovač vstřikolisu.

  • Znalost MS Office.

  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, který zahrnuje směny od pondělí do pátku, ranní, odpolední a noční (7,5 hodiny) a o víkendech, ranní a noční (11,5 hodiny).

Co nabízíme:

  • Prémie 15% (osobní + 5% nepřetržitý provoz), noční 20% a víkendy 25%.

  • Stravenkový paušál 80 Kč, obědy za 10 Kč, ranní bufet.

  • Penzijní pojištění + DIP – 3% průměrné mzdy.

  • 13. + 14. plat.

  • Autobusová doprava (linka – Vsetín, Zlín, Podkopná Lhota).

  • Příspěvek na dopravu nad 15 km.

  • Kafeterie min. 6 tis. Kč/rok.

  • Věrnostní prémie.

  • Podíly na zisku.

  • Příspěvek na dovolenou a na Vánoce.

  • Odměny za darování krve.